HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA VAJALIKU HOKIVARUSTUSE

Ole valmis – põnev hooaeg on jälle algamas! Meie hokipood ootab kõiki huvilisi tooteid vaatama. Muidugi oleme kaupade valiku mõttes juhtival kohal. Tahaksime enda klientidele pakkuda ainult korralikku kaubavalikut. Poes on tõeliselt haruldane valik erinevaid kaupasid – sisene veebikeskkonda ja tutvu kohe

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Tootevalikus on väga suur valik jäähokivarustust vaid professionaalsetelt brändidelt. Kaupluse toodete sisse kuuluvad uisud, kepid, kaitsmed ja aksessuaarid – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie kaupluses saadaval.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed/saarekaitsed

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Filtri abiga vali vajalikud omadused ning vaata, mida me pakume. Kui tahaksid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, kuidas kujuneb hokikeppide hind, siis võta julgelt meie meeskonnaga ühendust.

Kiika meie e-poodi ja kes teab – ehk oled laheda hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Meie kaupluse valikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on päris mitmekülgses valikus ja erisuguste detailidega.   Jäähoki uisud leiad eraldi kategooria all. Otsingu abiga on võimalik varieerida uiskude omadustega ning soetada just see kõige sobivam.  Sporti tehes peavad uisud olema heakvaliteedilised, et tagada tulemusi ning mugavusetunnet. Pealekauba saaksid kaasa osta samuti erinevaid tarvikuid, sh väravad.

 

RIIETUS

 

Väga moodsad riideesemed soojaks ja külmaks hooajaks. Suvise kategooria all on lisaks nokamütsid.  Mütsid on pesapalli tüüpi. Filtri abil saad valida nii suuruse, värvi kui ka kaubamärgi järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse tootegrupi alla.  Valik on jällegi lai, aga kõik varustus on ainult parimatelt partneritelt. Avasta korralikud ja hingavad hokisärgid trenni tegemiseks või laheda joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida selga panna muul ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, mõistame suurepäraselt kui suure kaaluga on hokivarustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Kui vaja nõustame ka parima kauba leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikkuses väga palju detailsemad kui alguses tundub. Sirvi internetipoodi või tule kohapeale!

Mida veel soovida kui uut varustust algavaks hooajaks?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *