SOODNE ŠOPPAMINE VEEBI SECOND-HAND’IS

Kellele poleks sümpaatsed tuttavad, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta võimalikult keskkonnasõbralikuks? Omapärased ostud kasutatud rõivaste kauplustest ja olemasolevate riiete muutmine on nende stiili muutnud tõepoolest ainulaadseks. Vahest olete teiegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud pakkumist koju toonud.

Paljude jaoks on mööda riidepoode käimine üks paremaid stressimaandajaid. Ent vahest olete teinekord isegi näinud ka tüdinud šoppajate kaaslasi, kes seal parema meelega ei viibiks. Nemad sooviksid oma riidekappi uusi esemeid valida pigem internetist. Suur võib olla mõne inimese imestus, kuuldes, et veebist võib leida ka häid uusi ja vähekasutatud riideid.

Vaata lähemalt siit – riided naistele!

Kasutatud riiete pood tuleb koju kätte

Oma poodidega Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi poode on häid riideid armastavad kliendid hinnanud juba aastaid. Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist valitud hea kvaliteediga kaup pärineb otse sealsetest rõivaste kogumispunktidest.

Pandeemia kestes otsustas kauplus oma tuntud kvaliteediga rõivaste klientidele pakkumiseks avada ka e-poe, kus huvipakkuvate toodetega võib tutvuda fotode ning kirjelduste vahendusel. Kaupluses müüakse tuhandeid riideesemeid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, nii et tühjade kätega ei jää keegi.

Nii on teil mugav leida endale meelepärased uued või vähekantud riided kodust väljumata. Tellimuse vormistamine toimub paari hetkega ning teie ostukorvi sisu jõuab peagi sobivasse Omniva pakiautomaati. Kui aga ostetud tooted mingil põhjusel teid ei rahulda, võib ostetud riided ka tagastada.

Oma silm on kuningas

Uus naiste- ja meesteriiete e-pood sobib kõigile, kes väärtustavad head väljanägemist ja kõrget kvaliteeti – valikus on tuntud tootjate eksklusiivsed riided ja jalanõud, mis muudavad omaniku kõigis situatsioonides enesekindlamaks.

Kasutajasõbralikus veebipoes võivad mehed tutvuda laia valiku jopede, teksade, lühikeste pükste, pintsakute, bleiserite, sviitrite, spordirõivaste ja mitmete teiste riietega. Naiste jaoks on šoppamine ehk veelgi huvitavam, kuna valikus on ka seelikud, kardiganid, pluusid, sukkpüksid, pidžaamad, aksessuaarid, jalatsid ja muu. Ühtlasi leiab veebipoest riideid poissidele, tüdrukutele ja beebidele.

Arvatavasti saate Kilomaxi veebipoega igati headeks partneriteks, kui vajate usaldusväärseid riideid või jalanõusid, olgu siis meestele, naistele või lastele. Lehte tasub avada sageli, et näha uusimaid sooduseid ja kõige uuemaid tooteid.

Andke vähekantud riideesemetele uus võimalus, viies end kurssi värske valiku riiete ning jalanõudega kodulehel www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et hea välja näha, ei pea kulutama paljuaega ja raha!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *