IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas Sina oled kunagi mõtisklenud, mida saaks valmistada fotodega? Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine vajalikus mõõdus.

Kas selle aasta suvel on olnud oodatust rohkem seiklusi? Siis on tõenäoliselt ka kogunenud ilusaid pilte! Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie e-poes on kõige kiirem! Kui aga tahaksid kõik pildid kaante vahele mahutada, siis on mugav soetada kohe fotoalbum või fotoraamat. Seda raamatut on hiljem ikka väga meeldiv lugeda! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka armas kingitus enda lähedasele. Kui aga tahad, et lisaks fotodele oleks lisatud ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Kalendrid on loomulikult tore kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti sõbrale.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinu jaoks on oluliseks muutunud mõni pilt, mida sooviksid imetleda kogu aeg, siis osta seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – loodukaunitest kohtadest, pilti endast või lähedastest, koduloomadest või mõnest lemmikust kangelasest – sest kui tapeet meeldib Sulle, ei tüdine sa sellest nii pea! Kui aga Sa ei taha kogu seinale pilti trükkida, siis teine võimalus muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab natuke stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina levinumaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõpruskondade ja ettevõtete seas.  Soeta ainulaadsed t-särgid oma sõpradele – nii leiate kergelt kõik suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainuke teenus, mida meie juures teha saab. Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – küsi meilt nõu ning me juhendame sind. Lisaks saad soetada ka seinakleebised, millel on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui plaanid oma firmat reklaamida mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi traktorile! Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis tead väga hästi, kuidas kõige paremad mõtted tulevad pähe viimsel hetkel. Seetõttu on köitmine meie kaupluses kiire ja mugav protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *