SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD SULAVAD

Kas Sa oled kunagi mõtisklenud, mida võiks luua fotodega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja lisaks veel palju võimalusi!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

See suvi on olnud väga soe ja arvatavasti seiklusi täis. Kui on vahvad sündmused, siis on ka hulganisti ilusaid hetki mida pildile püüda.  Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie poes on kõige mugavam! Kui aga sooviksid kõik pildid kaante vahele panna, siis on mugav tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii saad hiljem vaadata, kui tore suvi on ikka olnud. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on päris vahva kingitus oma sõpradele. Kui aga tahad, et lisaks piltidele oleks laual ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures saab teha ka ilus kalender.  Kalendrid on lisaks tore kingitus igaühele, eriti lähedasele- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/menuud-ja-joogikaardid/.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinule on armsaks muutunud mõni pilt, mida tahaksid imetleda iga päev, siis soeta seina peale fototapeet. Näiteks, on võimalik fototapeedile printida vaate endale armsast kohast – kodukant või lihtsalt ilus looduskaunis koht, või ka foto oma armsamatest – kas siis lemmikloomast või oma pereliikmest. Väiksem, kuid samuti efektiivne asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on ilus element seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõpruskondade ja firmade seas.  Miks mitte luua lahedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ning minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainuke teenus, mida meilt tellida saab. Tootevalikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – võta meiega ühendust ning me saame juhendada sind. Lisaks saad soetada ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info.  Kleebised saad kleepida ükskõik mis pinnale kuid tähtis on see enne välja mõelda, millisel täpsemalt tahad kleebiseid kasutada ja osta need ka siis vastavast materjalist. Lisaks on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kiire ja mugav kõigile neile, kes soovivad oma arvestustööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *