SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON ALL

Arvatavasti pole tavaline inimene arutlenud, kui palju on variatsioone tänasel päeval fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning lisaks veel palju võimalusi!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sel suvel on olnud natuke põnevamad seiklused? Kui on toredad seiklused, siis on ka palju hetki mida jäädvustada.  Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on odavam kui mujal.  Kui aga tahaksid kõik fotod kaante vahele mahutada, siis on hea lahendus tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Taolist raamatut on hiljem ikka väga tore lehitseda! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on päris vahva kink oma lähedastele. Samuti on võimalus luua kalender – saad ise välja valida millised pildid, millise kuu alla lisad ja samuti märkida ka kõikide vajalike inimeste sünnikuupäevad.  Ja loomulikult on kalendrid kabinetti ideaalsed-arikliendile.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei aegu kunagi, kui kleebid seinale kauni ja enda jaoks toreda pildi. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – kauneid kohti looduses, pilti endast või lähedastest, lemmikloomast või mõnest ägedast kangelasest – sest kui pilt meeldib Sulle, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Kui aga ei ole soovi tervele seinale pilti trükkida, siis alternatiiv on soetada ka fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on kaunis kaunistus seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimastel aastatel kogunud t-särkide trükk. Kui varasemalt oli trükk riietele aktuaalne ainuüksi sportlaste seas, siis praeguseks on võimalus teha seda kõigil kes soovivad, et särk neid seoks. Soeta ainulaadsed t-särgid enda seltskonnale – nii leiate kergemini üksteist suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on lisaks võimalik soetada ka palju teisi tooteid, mida igal ettevõttel vaja võiks minna.  Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  samuti üsna kiire protsess, kui disain ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on olemas. Lisaks on võimalik osta ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info.  Kleebised on võimalik kleepida peaaegu igale pinnale kuid tähtis on see enne valmis mõelda, millisel konkreetselt soovid kleebiseid kasutada ja osta need samuti siis vastavast materjalist. Kui aga oled tudeng, siis mõistad hästi, kuidas kõige paremad mõtted tulevad pähe viimsel hetkel. Seepärast on köitmine meie juures kiire ning taskukohane protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *