Kalender Sinu hetkedega eelmisest aastast.

Kalender sobib suurepäraselt kellelegi kinkimiseks – emal oleks kindlasti hea meel isikliku kalendri üle. Teine hea mõte on fotoraamat, kuhu saab lisaks piltidele mõned oma mälestused lisada.   Telli omale vastavas suuruses kalender koju. Leiad kindla peale enda jaoks vajaliku!

Tõeline hitt on sellel aastal fototapeet!  Sa saad printida fototapeediks foto oma perekonnast, oma loomast või päikeseloojangust. Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis nt seinakleebised muudavad seina stiilsemaks.  Samuti on valikus kleebised ka firmaautodele ja teistele masinatele, mida saad vajadusel ise arendada.

Heakvaliteediline bakalaureuse töö köitmine on viimane, kuid väga tähtis samm töö valmimisel. Pole vaja riskida valmis diplomitööga ning tee köitmine parima teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu kampaaniahinnaga.

Disaini oma visiitkaart – meie eksperdid aitavad Sind vajadusel oma nõuannetega- https://www.picturehappy.ee/et/prints/.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas toale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *