Talleta oma mälestused ning telli üks kaunis kalender.

Kalender sobib suurepäraselt kellelegi kingina – emal oleks kindlasti rõõmus meel kauni kalendri üle. Kindlasti ka fotoraamat on suurepärane meene – saaksid iga pildi kõrvale kirja panna mõni lause, et mälestus ehedam oleks.  

Vali omale vastavas mõõdus kalender kas seinale või lauale. Tootevalik on üüratu, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Kas Sina juba oled kuulnud, et fototapeet on taas populaarne? Sul on võimalik printida fototapeediks foto pereliikmetest, lemmikloomast või autost. Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis näiteks seinakleebised teevad toa huvitavamaks.  Lisaks on valikus kleebised ka firmaautodele ning teist sorti esemetele, mida saab ka ise arendada.

Kvaliteetne lõputöö köitmine on viimane, kuid vägagi tähtis osa selle protsessis. Ära riski valmis lõputööga ning teosta köitmine parima teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on hetkel kampaaniahinnaga. Kui aga Sul veel puudub oma visiitkaart siis praegu on kõige parem võimalus visiitkaardi tellimiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riidest materjal, mille peale on prinditud vabalt valitud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *