Kalender kaunite mälestustega mööduvast aastast.

Kalender sobib ideaalselt ka kingituseks – vanaemal oleks kindlalt rõõm kauni kalendri üle. Kindlasti ka fotoraamat on suurepärane kingitus – võimalik on iga pildi alla lisada mõni lause, et mälestus värvikam oleks.   Soeta omale sobivas suuruses kalender kas seinale või lauale. Leiad kindla peale enda jaoks vajaliku!

Müügihitt on sel aastal fototapeet!  Miks mitte panna oma lemmik pilt seinale, et seda iga hetk jumaldada? Kui aga tunned, et see on Sinu jaoks liig, siis võib-olla seinakleebised muudavad toa huvitavamaks.  Samuti on valikus kleebised ka autodele ja teist sorti asjadele, mida saaksid vajadusel ise arendada.

Kui oled õpilane, siis on köitmine arvatavasti Sulle tuttav teema. Hea hinnaga diplomitöö köitmine meil! Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes- Picturehappy! Disaini uus visiitkaart – meie nõustajad on abik Sinule vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riie, millele on prinditud foto. Pildi saab valida ise ning selle seinale riputada. Fotolõuend on täpselt nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *