Tõeline hitt on algaval aastal fototapeet! 

Jäädvusta ilusad sündmused ning tee üks vahva kalender. Kalender sobib perfektselt samuti kingituseks – isal oleks kindlalt hea meel kauni kalendri üle. Veel üks lahe lahendus on fotoraamat, kuhu saab lisaks fotodele ka vahvad mälestused lisada.  Veebikauplus valikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid eridisainiga. Leiad kindla peale endale vajaliku!

Miks mitte panna oma lemmik pilt seina peale, et seda iga hetk jumaldada? Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis nt seinakleebised muudavad toa huvitavamaks.  Muuhulgas on müügis kleebised ka firmaautodele ning muudele asjadele, mida saab täitsa ise välja mõelda.

Kui oled õpilane, siis on köitmine arvatavasti Sinu jaoks aktuaalne. Ei ole vaja riskida enda lõputööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu soodushinnaga. Kui aga Sul veel puudub isiklik visiitkaart siis täna on kõige parem hetk selle loomiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riie, mille peale on prinditud pilt. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode printimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *